KONST / Litografier / Färglitografi 17537044

nr 1753 7044

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Signerad, numrerad 244/260. Färglitografi, bildmått: 39x44 cm, yttermått inklusive ram: 53x58 cm

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 januari 2026
kl 18:16:58

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström